Na telefononi:

+33 7 56 89 53 77

Kontaktoni me email:

contact@royalgroupbk.com
Bëhuni klient

Profesionistë,
Ju dëshironi të kurseni kohë
Të rritet biznesi juaj?

Royal Group BK ® ofron mbështetje të personalizuar për biznesin tuaj dhe ju vë në kontakt me rrjetet e agjencisë suaj, pavarësisht nga sektori juaj i aktivitetit.

Unë po krijoj një familje

Menaxhoni llogaritë bankare të familjes suaj në baza ditore dhe përgatituni për të ardhmen me zgjidhjet tona të kursimeve dhe pensioneve të personalizuara.

Mëso më shumë
Unë mbroj veten dhe të dashurit e mi

Merrni hapat e nevojshëm për të mbrojtur të dashurit tuaj dhe për të siguruar të ardhmen e tyre.

Mëso më shumë
Trashëgoj dhe kaloj

Parashikoni të ardhmen tuaj dhe të njerëzve tuaj të dashur duke menaxhuar dhe optimizuar pasurinë tuaj, nga konstituimi i saj deri te transmetimi i saj.

Mëso më shumë

Banka kur dhe ku të duash.

Përpara se të mund të bankoni, duhet të hapni një llogari Royal Group BK ® dhe të regjistroheni për banking dixhital.

Bëhuni klient
Royal Group BK ®

Ju dhe qëllimet tuaja janë prioriteti ynë i parë.

img
Një ekip profesional për t'ju ndihmuar.

Që nga 2020, ekipi ynë ka krijuar një reputacion të shkëlqyer për kompetencën dhe cilësinë e shërbimit të tij.

img
Shërbim shumë i përgjegjshëm ndaj klientit.

Një shërbim mikpritës, i disponueshëm dhe i përgjegjshëm ndaj klientit, në shërbimin tuaj nga e hëna në të premte nga ora 08:00 deri në orën 20:00 dhe të shtunën nga ora 08:30 deri në orën 18:00.

img
Përfitoni nga një kredi e sigurt në internet, pa pasur nevojë të udhëtoni.

Ideja jonë e bankingut online është gjithashtu dhe mbi të gjitha ofertat e kredisë që plotësojnë pritshmëritë tuaja. Ne ju lejojmë të realizoni ëndrrat tuaja kudo që të jeni.

img
Partnerët tanë në mbarë botën

Me Royal Group BK ®, ju keni kontrollin që ju nevojitet, me opsione të shumta disbursimi dhe pagese që mund t'ju ndihmojnë të optimizoni fluksin e parave për biznesin tuaj.

img
Kartat e kreditit që jua bëjnë jetën më të lehtë.

Kartat tona bankare qarkullojnë në të gjithë botën dhe pranohen nga miliona profesionistë. Kjo dëshmon për efektivitetin e sistemit financiar të vendosur.

img
Përfitoni nga një shërbim plotësisht i sigurt me kosto të reduktuara.

Cilido qoftë vendi juaj i banimit, dijeni se ne jemi në krahun tuaj për t'ju ofruar shërbimet më të mira bankare në internet.

Pse na zgjodhet ne ?

Ekspertë në financa dhe pasuri të përkushtuar ndaj shërbimit tuaj.

Pavarësisht nëse jeni menaxher biznesi, profesionist apo i vetëpunësuar, Royal Group BK ® ju ofron shumë zgjidhje financimi online, karta bankare ideale për blerjet tuaja online me një kosto më të ulët.

Partneriteti dhe përkatësia

Në Royal Group BK ®, ne punojmë me një gamë të gjerë partnerësh, nga bankat, agjentët e transferimit të parave, kompanitë e telekomunikacionit dhe ofruesit e parave celulare, te bizneset që duan të gjejnë një mënyrë më të mirë për të paguar furnitorët e tyre në lëvizje. 'i huaj.

Restons en contact

Passez nous voir.

Discutez avec un conseiller dans notre succursale la plus proche.

78, Avenue De Marlioz, 13200 ARLES, France.

Appelez-nous.

Nous sommes là pour vous aider, quels que soient vos objectifs. 24 heures sur 24.

+33 7 56 89 53 77

Envoyez-nous un mail.

Profitez d’un réseau qui compte plus de 3 000 GAB partout au Canada.

contact@royalgroupbk.com
Gazete

Abonohuni në buletinin tonë, që të mos humbisni asnjë nga lajmet tona dhe të përfitoni nga avantazhet ekskluzive.